Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün kuruluşunun 95.yılı nedeniyle, Nevvar Salih İşgören Vakfı Mütevelli Heyeti adına Vakıf Genel Sekreteri Mahir Dinç, Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Fethi Koç’a kutlama ziyaretinde bulundu.

Nevvar Salih İşgören Vakfı Genel Sekreteri Mahir Dinç, eğitimden sağlığa, yaşlı bakımından akademik ve bilimsel araştırma merkezlerine, burs ve eğitim desteğine pek çok alanda eserleri ve faaliyetleriyle tanınan hayırseverler Nevvar ve Salih İşgören’in isimlerini yaşatma gayretiyle çalıştıklarını söyledi.

Vakıflar camiasının, hayırsever emanetinin yarınlara taşındığı ve hayır faaliyetlerinin sonsuz bir döngü içinde devam ettiği önemli kurumlardan oluştuğunu belirten Mahir Dinç, Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Fethi Koç nezdinde, vakıf alanında hizmet veren tüm emekçilere nice başarılı çalışma dönemleri diledi.

Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Fethi Koç da ziyareti nedeniyle Nevvar Salih İşgören Vakfı Mütevellisi temsilcisi Mahir Dinç’e teşekkür ederek, “Kadim medeniyetimizin emaneti vakıflarımızı, bugünden yarına yaşatma sorumluluğumuzu sürdürüyoruz. Tarihi yapılarımızın yaşatılması, eğitim ve muhtaç destekleri,   faaliyetlerimizin merkezi, ülkemizin köklü ve önemli kurumu Vakıflar Genel Müdürlüğümüzün kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi.