Nevvar -Salih İşgören Vakfı Genel Koordinatörü Berna Günaydın Şahin, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’yi ziyaret etti, ilçede sosyal bir projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Şahin, vakıf olarak kamu kurumlarıyla işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, “Güzelbahçe’de sosyal bir projeye imza atmak istiyoruz. Bir öğrenci yurdu veya yaşlı bakım evi projesini hayata geçirmek istiyoruz. Bunun için belediye ile işbirliği yapmak istiyoruz” dedi. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce de Nevvar -Salih İşgören Vakfı’nın İzmir’e kazandırdığı eserleri çok iyi bildiğini belirterek, “Güzelbahçemizde de vakfın bir eser kazandırmasından büyük mutluluk duyarız. Planlarda belediyemize ait sosyal tesis alanı olarak gözüken yerlerimiz var. Bu alanlardan uygun olanına öğrenci yurdu veya yaşlı bakım evi yapmayı biz de çok istiyoruz” diye konuştu.

Nevvar -Salih İşgören Vakfı Genel Koordinatörü Şahin, Başkan İnce’ye ziyaretin anısına üzerinde başkanın isminin yazılı olduğu çini tabak verdi, teşekkür etti. Başkan İnce de Şahin’e belediyenin kültür yayınlarının yer aldığı bir çanta hediye etti.